Kerux
- 29 december 2008 13:05
Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
De friet is hier vers (aardappel wordt ter plaatse gesneden) en goed te eten, maar had nog wel iets beter gebakken kunnen worden als je het mij vraagt. De portie was vrij normaal, maar iets aan de dure kant. Ik vind de zaak er niet echt mooi uitzien (een enorme metallic toonbank) en dat het in de winter binnen net zo koud is als buiten is ook niet erg relaxed.
Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
Mooie tent op goede lokatie met lekkere verse frieten, maar na een portie heb je nog honger en het was ietwat duur. Verder was het binnen even koud als buiten.
Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
Zelf gesneden friet, een van de betere snackzaken van deze straat.
John
- 25 februari 2008 23:00
Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
Vers gesneden patat en lekkere pindasaus. Helaas wel wat duurder. Niettemin een aanrader.
Kafir
- 29 juni 2007 22:00
Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
Dit is dus wel een prima tent, was ooit Bram Ladage maar nu zelfstandig. De Bram Ladage invloeden zijn nog steeds te herkennen in het gebruik van sojaolie, puntzakken en de lange "bar" . Verder is de zaak vooral erg groot. De friet is van het lekkere type, goede aardappelsmaak en niet te veel zout.
Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
Op het uithangbord stond groot 'verse friet' en tot mijn verbazing bleek dit ook helemaal te kloppen. De aardappels worden zelfs ter plekke tot friet gesneden als je geluk hebt. En dat proef je! De saus is ook bijzonder smakelijk en niet zomaar de eerste de beste. Door het vriendelijke personeel en de uitstekende verzorging kom je graag nog een keer terug. Enige minpunt voor de smaak is de soja olie waarin gebakken wordt, die je lichtelijk proeft.
Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
Zelfgemaakte friet! Dat verdient sowieso pluspunten als het ook nog op een fatsoenlijke manier wordt gebakken. En jawel, dat was bij deze friettent het geval. Puntezakken voelen lekker authentiek, hoewel de hoeveelheid saus wel wat minder had gemogen. Persoonlijk vind ik de soja-olie een iets te overheersend smaakje hebben.
outis
- 21 juni 2007 22:00
Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
Prima tent. Snijden hun friet vlak voordat ze hem bakken, gebruiken goede aardappels en bakken de friet best goed. Hier en daar zat er wel een tussen met een behoorlijk taaie korst, en ze zijn ook nogal enthousiast met saus (ik heb een deel weg moeten gooien omdat ik mijn friet niet meer kon vinden), dus vandaar geen 10 voor kwaliteit. De hoeveelheid is fatsoenlijk, de prijs is redelijk (ietsje duurder dan normaal, maar hier krijg je wel verse friet voor je geld) en de mensen zijn er aardig. Weetje: je betaalt hier een dubbeltje om de WC in te kunnen :-)